Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

BİR İZ ÖZEL EĞİTİM PROGRAMI

BİR İZ ÖZEL EĞİTİM PROGRAMI

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve TRT iş birliği ile hazırlanan "BİR İZ" özel eğitim programı, dokuzuncu bölümüyle bugün (19.04.2022) saat 13.00'te TRT EBA TV LİSE ekranlarında olacak.

Özel eğitim ihtiyacı olan öğrencilerimize ve bu öğrencilerimizin öğrenim gördüğü ortamlara yer verilen programlarda; meslek atölyelerinde eğlenceli yarışmalar düzenlendi. Öğrencilerimiz düzenlenen yarışma ve etkinliklerde becerilerini sergileme fırsatı buldu. Ayrıca ''BİR İZ'' programlarında özel eğitim öğrencilerimizin öğrenim gördüğü; kaynaştırma/bütünleştirme eğitimi, destek eğitim odası, özel eğitim sınıfı, özel eğitim okulları gibi diğer eğitim ortamlarının da tanıtımı yapıldı.

Dokuzuncu bölüm çekimleri Eskişehir Özkan Halaç Özel Eğitim Meslek Okulu - Konaklama ve Seyahat Hizmetleri Atölyesinde gerçekleştirilen ''BİR İZ'' özel eğitim programı bugün saat 13.00'te ve yine aynı gün saat 21.30'da TRT EBA TV Lise kanalı ekranlarında olacak. 

13 hafta boyunca TRT EBA TV Lise kanalında her hafta salı günü aynı saatte yayınlanacak olan, her bölümde farklı bir okulumuza yer vereceğimiz programın tekrar yayın günü Perşembe saat 13.00 ve 21.30'dur.

Geçen hafta kaybettiğimiz programın 9. bölüm çekimlerinin yapıldığı okulun müdürü  merhum Mehmet GÜNEY anısına...Çekimler esnasında vermiş olduğu destek için teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.