Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

"BİR İZ" ÖZEL EĞİTİM PROGRAMIÖzel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve TRT iş birliği ile hazırlanan "BİR İZ" özel eğitim programı, ilk bölümüyle 15 Şubat 2022 Salı günü saat 13.00' da TRT EBA TV ekranlarında olacak.

Özel eğitim ihtiyacı olan öğrencilerimize ve bu öğrencilerimizin öğrenim gördüğü ortamlara yer verilen programlarda; meslek atölyelerinde eğlenceli yarışmalar düzenlendi. Öğrencilerimiz düzenlenen yarışma ve etkinliklerde becerilerini sergileme fırsatı buldu. Ayrıca ''BİR İZ'' programlarında özel eğitim öğrencilerimizin öğrenim gördüğü; kaynaştırma/bütünleştirme eğitimi, destek eğitim odası, özel eğitim sınıfı, özel eğitim okulları gibi diğer eğitim ortamlarının da tanıtımı yapıldı.

İlk bölüm çekimleri İzmir Hasan Tahsin Özel Eğitim Meslek Okulu tarım atölyesinde gerçekleşen ''BİR İZ'' özel eğitim programı 15 Şubat 2022 Salı günü saat 13.00' da ve yine aynı gün saat 21.30' da TRT EBA TV Lise kanalı ekranlarında olacak.

13 hafta boyunca TRT EBA TV Lise kanalında her hafta salı günü  aynı saatte yayınlanacak olan, her bölümde farklı bir okulumuza yer vereceğimiz programın tekrar yayın günü perşembe saat 13.00 ve 21.30'dur. İyi seyirler dileriz.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.