Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

BİLSEM'LER,TEKNOFEST 2023'E DAMGASINI VURARAK BÜYÜK BİR BAŞARIYA DAHA İMZA ATTI

BİLSEM'LER,TEKNOFEST 2023'E DAMGASINI VURARAK BÜYÜK BİR BAŞARIYA DAHA İMZA ATTI

BİLSEM'lerin heyecan ve tutkusu hız kesmeden her yıl sürekli artarak devam ediyor.

Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemir; BİLSEM'lerin, TEKNOFEST 2023'e damgasını vurduğunu belirterek TEKNOFEST'e gönül ve emek veren herkesi tebrik etti.   

BİLSEM öğrencilerimiz ile danışman öğretmenlerimizin hedeflerinin, azimlerinin, özverilerinin ve yoğun çalışmalarının başarıyı getirdiğini vurgulayan Sayın Özdemir; öğrencilerimize, öğrencilerimizin danışman öğretmenlerine, velilerimize, kurum idarecilerimize ve emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.   

Birincilikler

İkincilikler

Üçüncülükler

En İyi Takım Ruhu, En İyi Görsel Tasarım, En İyi Sunum, Mansiyon ödülleri...     

BİLSEM'ler;   

2023 TEKNOFEST'te,   

8 Türkiye BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ

8 Türkiye İKİNCİLİK ÖDÜLÜ

9 Türkiye ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ

3 En İyi Sunum ÖDÜLÜ 

1 En İyi Görsel Tasarım ÖDÜLÜ elde edip büyük başarılara imza attı..   

Yaptıkları işlerle bizleri gururlandıran ve gelecekte ülkemizin umudu olacak genç beyinlerimiz; millî teknoloji hamlemizin lokomotifi, yeni ufuklara açılmanın, geleceği tasarlamanın, en yeni teknolojilerin festivali TEKNOFEST'te hepsi birbirinden güzel ve gurur verici başarılara imza attı.  

Kendi icatlarını ve projelerini yapan BİLSEM öğrencilerimiz gelecekte de insansız araçlarını ve robotlarını yapma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini bir kez daha gözler önüne serdi.

BİLSEMLER,TEKNOFEST 2023E DAMGASINI VURARAK BÜYÜK BİR BAŞARIYA DAHA İMZA ATTI.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.