Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

BİLSEM'LERDEN 15 TEMMUZ VATAN GEÇİLMEZ TEMALI SEÇKİ

BİLSEM'LERDEN 15 TEMMUZ VATAN GEÇİLMEZ TEMALI SEÇKİ

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz himayesinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma etkinlikleri kapsamında Rize Fatma Nuri Erkan ve Söke Bilim Sanat Merkezlerince 15 Temmuz seçkisi hazırlandı.

Seçkide; Türk Milletinin 15 Temmuz gecesi milli ve manevi değerlerini, kutsallarını, bayrağını ve namusunu canı pahasına koruduğunun ve bundan sonra da koruyacağının, bir başka deyişle Türkiye'nin geçilmeyeceğinin anlatıldığı resim, şiir ve kompozisyonlar yer almaktadır.

Türkiye'deki tüm bilim ve sanat merkezlerinde bulunan öğrenciler tarafından hazırlanan eserler BİLSEM öğrencilerinin bu konudaki farkındalıklarını ortaya koymaktadır.

Beşinci yılında 15 Temmuz Vatan Geçilmez teması ile hazırlanan seçkimize katkıda bulunan herkese teşekkür ediyoruz.

Seçkimize ulaşmak için tıklayınız

 

15 TEMMUZ VATAN GEÇİLMEZ TEMALI SEÇKİSİ15 TEMMUZ VATAN GEÇİLMEZ TEMALI SEÇKİSİ15-07-202115 TEMMUZ VATAN GEÇİLMEZ TEMALI SEÇKİSİ15 TEMMUZ VATAN GEÇİLMEZ TEMALI SEÇKİSİ

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.