Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

BİLSEM'LER TEKNOFEST'TE YERİNİ ALDI

BİLSEM'LER TEKNOFEST'TE YERİNİ ALDI

             Ocak 2017 yılında hayata geçen TEKNOFEST İSTANBUL Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı öncülüğünde Türkiye'nin millî teknoloji hamlesi olarak öne çıkmaktadır. Farklı yaş gruplarına yönelik eğlenceli ve eğitici etkinliklerin ve profesyonel havacılık ekipleri tarafından gerçekleştirilecek havacılık gösterilerinin yer aldığı festivalin en önemli ayağını yapılan yarışmalar oluşturmaktadır. Genel Müdürlüğümüze bağlı bilim ve sanat merkezleri de festival çerçevesinde düzenlenen yarışmalara 12 farklı kategoride 46 takım ve 128 projeyle katılım sağlayacaktır. En fazla takımla katılım "İnsanlık Yararına Teknoloji" kategorisinde olmuştur. Yarışmalara katılan bilim ve sanat merkezlerine ve tüm katılımcılara başarılar dileriz.

16-09-2019

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.