Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

BİLSEM'LER İLE MTAL ÖĞRENCİLERİMİZ; MESLEKİ EĞİTİMDE 1000 OKUL PROJESİ KAPSAMINDA KASTAMONU'DA BULUŞACAK.

BİLSEM'LER İLE MTAL ÖĞRENCİLERİMİZ; MESLEKİ EĞİTİMDE 1000 OKUL PROJESİ KAPSAMINDA KASTAMONU'DA BULUŞACAK.

BİLSEM'ler ile mesleki ve teknik anadolu lisesi öğrencilerimiz; "Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi" kapsamında Kastamonu Yolkanak'ta buluşacak.

Genel Müdürlüğümüz ile T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında gerçekleştirilen iş birliği ile Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğümüzce "Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi" kapsamında organize edilen; sosyal ve kültürel aktiviteler yoluyla BİLSEM öğrencilerimiz ile mesleki ve teknik anadolu lisesi öğrencilerimizin; akranlarıyla birlikte olarak toplumsal hayatın merkezinde aktif rol almaları, toplumsal yaşam ve bağımsız hareket becerilerini geliştirmeleri için 12 Temmuz -17 Temmuz 2021 tarihleri arasında Kastamonu Yolkonak'ta; "Düşünme, Proje ve Patent Eğitimleri"nden oluşan 1000 Okul Kampı düzenlenecek.

Kamp süresince öğrencilerimizin etkin ve verimli vakit geçirebilmelerine, sosyalleşmelerine ve gelişimlerine katkı sağlamak için atölye çalışmaları, sanatsal ve sportif faaliyetler,  paintball, oryantiring, yüksek ip aktiviteleri, ata binme, doğa yürüyüşü, voleybol, futbol, geleneksel Türk sokak oyunları, el sanatları, halkoyunları, müzik, tiyatronun yanı sıra; Kastamonu şehir gezisi, Daday ilçesi at çiftliği gezisi yapılacaktır.

BİLSEMler ile mesleki ve teknik anadolu lisesi öğrencilerimiz Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi kapsamında Kastamonu Yolkanakta buluşacak.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.