Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

BİLSEM'LER ARASI DİJİTAL OYUN YARIŞMASI SONUÇLANDI

BİLSEM'LER ARASI DİJİTAL OYUN YARIŞMASI SONUÇLANDI

BİLSEM öğrencilerimize; girişimcilik ruhunu aşılamak, tasarım, modelleme ve programlama becerisini kazandırmak, girişimciler yetiştirmek ve hazırlanan ürünleri farklı platformlara taşımak için düzenlediğimiz "BİLSEM'ler Arası Dijital Oyun Yarışması" sonuçlandı.

Genel Müdürlüğümüz ve Taleworlds Entertainment arasında yürütülen protokol kapsamında düzenlenen, 158 takımın ortaokul ve lise olmak üzere iki kategoride yarıştığı "BİLSEM'ler Arası Dijital Oyun Yarışması"nda derece elde eden öğrencilerimizi, yarışmaya katılan öğrencilerimizi ve öğrencilerimizin danışman öğretmenlerini tebrik ediyor; emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

Dereceye giren öğrencilerimizin oyunlarının videosu için tıklayınız

 

BİLSEMLER ARASI DİJİTAL OYUN YARIŞMASI SONUÇLANDBİLSEMLER ARASI DİJİTAL OYUN YARIŞMASI SONUÇLANDBİLSEMLER ARASI DİJİTAL OYUN YARIŞMASI SONUÇLANDI.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.