Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

BİLSEM VELİ AKADEMİ SEMİNERLERİMİZİ TAMAMLADIK.

BİLSEM VELİ AKADEMİ SEMİNERLERİMİZİ TAMAMLADIK.

Öğrencilerimizin çok yönlü gelişimlerini desteklemek ve sahip oldukları potansiyellerini en üst düzeyde geliştirmelerine katkı sağlamak için velilerimize yönelik verdiğimiz "BİLSEM Veli Akademisi" seminer dizimizi tamamladık.

Ailelerimize yönelik alanında yetkin akademisyenlerin katılımı ile gerçekleştirilen bu veli eğitim seminerleri ile; özel yetenekli çocuklarımızın gelişim özelliklerinin normal gelişim gösteren bireylerden farklılaşan ve benzeşen birçok yönünün bulunduğunu ve bunun için de çocuklarımızın sahip oldukları yeteneklerini en üst düzeyde geliştirebilmeleri konusunda ailelerimizin bilgi ve bilinç düzeylerinin oldukça önemli olduğuna vurgu yapan Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir Gül; bilim ve sanat merkezlerine devam eden öğrencilerimizin gelişimlerinin bütünsel olarak desteklenmesini amaçlamayı; gelişim, sosyal-duygusal ve kariyer gelişim alanlarında velilerimizin bilinçlenmesini desteklemeye devam edeceklerini belirtti.

Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir Gül; BİLSEM Veli Akademisi Seminerlerine katılan yaklaşık 50 bin velimize ve BİLSEM Veli Akademimizde yer alıp velilerimiz ile buluşan;
Sayın Prof. Dr. Acar Baltaş'a,
Sayın Prof. Dr. Hakan Türkçapar'a,
Sayın Prof. Dr. Bengi Semerci'ye,
Sayın Prof. Dr. Yangı Yazgan'a,
Sayın Dr. Mehmet Dinç'e,
Sayın Prof. Dr. Sinan Canan'a,
Sayın Doç. Dr. Marilena Leana Taşçılar'a,
Sayın Doç. Dr. Oğuzhan Kırdök'e,
Sayın Doç. Dr. Mustafa Otrar'a,
Sayın Prof. Dr. Cem Balçıkanlı'ya teşekkürlerini sundu.

BİLSEM VELİ AKADEMİ SEMİNERLERİMİZİ TAMAMLADIK.

BİLSEM VELİ AKADEMİ SEMİNERLERİMİZİ TAMAMLADIK.BİLSEM VELİ AKADEMİ SEMİNERLERİMİZİ TAMAMLADIK.BİLSEM VELİ AKADEMİ SEMİNERLERİMİZİ TAMAMLADIK.BİLSEM VELİ AKADEMİ SEMİNERLERİMİZİ TAMAMLADIK.BİLSEM VELİ AKADEMİ SEMİNERLERİMİZİ TAMAMLADIK.BİLSEM VELİ AKADEMİ SEMİNERLERİMİZİ TAMAMLADIK.BİLSEM VELİ AKADEMİ SEMİNERLERİMİZİ TAMAMLADIK.BİLSEM VELİ AKADEMİ SEMİNERLERİMİZİ TAMAMLADIK.BİLSEM VELİ AKADEMİ SEMİNERLERİMİZİ TAMAMLADIK.BİLSEM VELİ AKADEMİ SEMİNERLERİMİZİ TAMAMLADIK.BİLSEM VELİ AKADEMİ SEMİNERLERİMİZİ TAMAMLADIK.BİLSEM VELİ AKADEMİ SEMİNERLERİMİZİ TAMAMLADIK.BİLSEM VELİ AKADEMİ SEMİNERLERİMİZİ TAMAMLADIK.BİLSEM VELİ AKADEMİ SEMİNERLERİMİZİ TAMAMLADIK.BİLSEM VELİ AKADEMİ SEMİNERLERİMİZİ TAMAMLADIK.BİLSEM VELİ AKADEMİ SEMİNERLERİMİZİ TAMAMLADIK.BİLSEM VELİ AKADEMİ SEMİNERLERİMİZİ TAMAMLADIK.BİLSEM VELİ AKADEMİ SEMİNERLERİMİZİ TAMAMLADIK.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.