Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

BİLSEM GELECEK KONUŞMALARI

BİLSEM GELECEK KONUŞMALARI

BİLSEM öğrencilerimizin kendini tanımasına, meslekler hakkında bilgi sahibi olmasına, karar verme becerilerini geliştirmesine ve kariyer gelişimlerine destek olmak için öğrencilerimizi alanında başarılı insanlar ile buluşturacağız.  

Öğrencilerimizin tüm hayatına yön veren ve hayatını etkileyen kararlardan birisi olan meslek seçimi yaparken kendi beceri ve ilgilerini iyi değerlendirmeleri ve seçtikleri meslek ile ilgili özellikleri tanımaları gerektiğinin farkındayız. Bu doğrultuda meslek seçiminde genellikle belirli alanlara yönelen özel yetenekli öğrencilerimiz için Türkiye genelinde farklı mesleklerde alanlarında başarılı uzman isimlerin ve alanında uzman akademisyenlerin yer aldığı kariyer söyleşilerine katılmak; öğrencilerimizin kendi kariyer gelişim planlarını yapabilmesi, kişisel vizyon ve hedef belirlemeleri noktasında bu buluşmalar öğrencilerimiz için faydalı olacaktır.

Varlık Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi C Blok No10 Yenimahalle/ANKARA 06170 - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.