Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ RESİM VE MÜZİK YETENEK ALANI ÖN DEĞERLENDİRME UYGULAMALARI BAŞLIYOR

BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ RESİM VE MÜZİK YETENEK ALANI ÖN DEĞERLENDİRME UYGULAMALARI BAŞLIYOR

2022-2023 eğitim öğretim yılında bilim ve sanat merkezleri öğrenci tanılama ve yerleştirme sürecinde resim ve müzik yetenek alanında aday gösterilen öğrencilerin ön değerlendirme uygulamaları başlıyor.  

"Resim Yetenek Alanı Uygulamaları" 13-17 Mart 2023 tarihleri arasında, "Müzik Yetenek Alanı Uygulamaları" ise 20-24 Mart 2023 tarihleri arasında öğrencilerin kayıtlı oldukları okullarında yapılacaktır.  

Uygulamalar öğrencinin sınıf öğretmeni tarafından http://meb.ai/bilsem adresi üzerinden 08.00-17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.  

"Bilim ve Sanat Merkezleri Müzik ve Resim Yetenek Alanları Ön Değerlendirme Uygulayıcı Kılavuzu", MEBBİS Modülü ve e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi üzerinden yayımlanmıştır.  

Deprem bölgesindeki illerde bilim ve sanat merkezleri öğrenci tanılama ve yerleştirme sürecinde aday gösterilen ve deprem bölgesi dışındaki illere nakil giden öğrencilerin uygulamaları, Genel Müdürlüğümüzce daha sonra duyurulacak takvime göre yapılacaktır.

"BİLSEM Resim Müzik Yetenek Alanı Ön Değerlendirme Uygulayıcı Kılavuzu"na ulaşmak için tıklayınız.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.