Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ İLE REHBERLİK VE ARAŞTIRMA MERKEZLERİ ODAK GRUP ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİ

BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ İLE REHBERLİK VE ARAŞTIRMA MERKEZLERİ ODAK GRUP ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİ

Ankara Başkent Öğretmenevinde yapılan odak grup çalışması Genel Müdür V. Sayın Cemal Özdemir, Daire Başkanlarımızdan Sayın Aylin Kurt ve Sayın Mecit Ramazan Barın'ın katılımı ile başladı.

Genel Müdürlüğümüz İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanlığınca BİLSEM VE RAM'lara yönelik durum ve ihtiyaç analizi yapmak için araştırma grubu oluşturuldu.  

RAM ve BİLSEM'lerde görev yapmakta olan öğretmenlerimiz çalışmada görev aldı.

Sahada aktif olan öğretmenlerin katılımı ile ulusal düzeyde yapılacak olan araştırmanın ilk aşama çalışması tamamlandı.  

Veri toplanmasının ardından tespit edilen tüm sorunlar, çözüm önerileri ve örnek uygulamalara dair istatistiksel sonuçlar rapor haline getirilecektir.

BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ İLE REHBERLİK VE ARAŞTIRMA MERKEZLERİ ODAK GRUP ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİ.BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ İLE REHBERLİK VE ARAŞTIRMA MERKEZLERİ ODAK GRUP ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİ.BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ İLE REHBERLİK VE ARAŞTIRMA MERKEZLERİ ODAK GRUP ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİ.BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ İLE REHBERLİK VE ARAŞTIRMA MERKEZLERİ ODAK GRUP ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİ.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.