Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Bilim ve Sanat Merkezleri Festivali Düzenleniyor.

Ülkemizdeki tüm bilim ve sanat merkezlerinin katılımı ile 16-20 Nisan 2018 tarihleri arasında Bilim ve Sanat Merkezleri Festivali düzenlenecektir.
Bilim ve Sanat Merkezleri Festivali Düzenleniyor.

Öğrencilerimizin ilgi alanları göz önünde bulundurularak güzel sanatlar, yaratıcı yazarlık, edebiyat, yazılım, yabancı dil, liderlik, mekatronik, astronomi ve uzay bilimleri, yenilenebilir ve sürdürülebilir enerji, havacılık, akıl ve zekâ oyunları, düşünce eğitimi, arkeoloji, şehir kültürü ve benzeri alanlarda ürettiklerini paylaşmaları, deneyim kazanmaları ve bu alanlarda iş birliğini artırmaları amacıyla Bilim ve Sanat Merkezleri Festivali düzenlenecektir.

16-20 Nisan 2018 tarihleri arasında ikincisi düzenlenecek olan festivale ülkemizdeki bütün bilim ve sanat merkezleri katılım sağlayacaktır.

Festivalle ilgili dokümanlar aşağıda yer almaktadır:

BİLROTEK Turnuva Kılavuzu’nu indirmek için tıklayınız.

BİLROTEK Ortaokul Temalı Kategori Şartnamesini indirmek için tıklayınız.

BİLROTEK Lise Temalı Kategori Şartnamesini indirmek için tıklayınız.

BİLROTEK Hackathon Şartnamesini indirmek için tıklayınız.

Festival Kılavuzunu indirmek için tıklayınız.

STL Dosyasını indirmek için tıklayınız.

Ortaokul Temalı Kategori Matını indirmek için tıklayınız.

Lise Temalı Kategori Matını indirmek için tıklayınız.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.