Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

BİLİM VE SANAT MERKEZİ ETKİNLİK ÇADIRLARI KURULDU

BİLİM VE SANAT MERKEZİ ETKİNLİK ÇADIRLARI KURULDU

Genel Müdürlüğümüzce; deprem sonrası çocukların eğitim süreçlerine destek olmak ve sosyal hayata katılımlarını desteklemek amacıyla "bilim ve sanat merkezi etkinlik çadırları" kuruldu.  

İlk etapta Hatay'ın İskenderun ve Dörtyol ilçelerinde faaliyet göstermeye başlayan etkinlik çadırlarının, diğer illerde de açılması için hazırlıklarımız devam ediyor.  

Bilim ve sanat merkezi etkinlik çadırlarımızda; akıl oyunları, drama, görsel sanatlar, müzik, robotik ve kodlama, felsefe, İngilizce, matematik gibi birçok atölye çalışması yapılıyor.   

Bilim ve sanat merkezi etkinlik çadırlarımızda atölye çalışmaları, BİLSEM'lerde görev yapan öğretmenler tarafından yürütülüyor.

BİLİM VE SANAT MERKEZİ ETKİNLİK ÇADIRLARI KURULDU.BİLİM VE SANAT MERKEZİ ETKİNLİK ÇADIRLARI KURULDU.BİLİM VE SANAT MERKEZİ ETKİNLİK ÇADIRLARI KURULDU.BİLİM VE SANAT MERKEZİ ETKİNLİK ÇADIRLARI KURULDU.BİLİM VE SANAT MERKEZİ ETKİNLİK ÇADIRLARI KURULDU.BİLİM VE SANAT MERKEZİ ETKİNLİK ÇADIRLARI KURULDU.BİLİM VE SANAT MERKEZİ ETKİNLİK ÇADIRLARI KURULDU.BİLİM VE SANAT MERKEZİ ETKİNLİK ÇADIRLARI KURULDU.BİLİM VE SANAT MERKEZİ ETKİNLİK ÇADIRLARI KURULDU.BİLİM VE SANAT MERKEZİ ETKİNLİK ÇADIRLARI KURULDU.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.