Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Bakanlığımız bünyesinde Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü bir ilke imza atarak, ilk defa Genel Müdürlük olarak tasarım tescil belgesi aldı

Bakanlığımız bünyesinde Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü bir  ilke imza atarak, ilk defa Genel Müdürlük olarak tasarım tescil belgesi aldı

Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir GÜL, Genel Müdürlüğümüzce düzenlenen materyal yarışmaları sonucunda değerlendirmeye alınıp AR-GE çalışmaları yapılan dört materyalin Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillendiğini ifade etti.

Özel Eğitim Oyunu kategorisinde özel öğrencilerimize yönelik geliştirilen "Dramatik, Tombala, Gördüm Amiral Battı, İşaretin Peşinde" oyun tasarımlarının bir ilk olma özelliği taşıdığını belirten Sayın Mehmet Nezir GÜL "bu sayede ilk defa özel eğitim ihtiyacı olan öğrencilere yönelik oyunlar geliştirilmiş ve tescillenmiştir" dedi.

Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir GÜL bu süreçte Genel Müdürlüğümüz Programlar ve Materyaller Dairesi Başkanlığına ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

09-11-202009-11-202009-11-202009-11-2020

Varlık Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi C Blok No10 Yenimahalle/ANKARA 06170 - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.