Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

BAKANIMIZDAN YANGINLA MÜCADELE EDEN, YARALARIN SARILMASINA DESTEK OLAN ÖĞRETMENLERE TEŞEKKÜR

BAKANIMIZDAN YANGINLA MÜCADELE EDEN, YARALARIN SARILMASINA DESTEK OLAN ÖĞRETMENLERE TEŞEKKÜR

Bakanımız Sayın Mahmut Özer; afet bölgelerinde ilk andan itibaren meslektaşlarımızın sahada olduklarını ve mobil psikososyal destek ekiplerinin her zaman çocukların yanında olduğunu hatırlatarak sahada olan tüm meslektaşlarına şükranlarını sundu.   

Afet bölgelerinde okul pansiyonlarının yangından etkilenen vatandaşların kullanımına açıldığını ve mobil psikososyal destek ekiplerinin her zaman çocukların yanında olduğunu hatırlatan Millî Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer: "Afet bölgelerinde, ilk andan itibaren meslektaşlarımız sahadalar. Yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve gönüllü personelimiz yangınla mücadele çalışmalarında ekiplere katkı sunuyor. Bir yandan da yaralarımızı sarmak için yardım ve psikososyal destek çalışmaları yürütüyorlar. Geleceğimiz, çocuklarımız ve doğa için yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı afet bölgelerinde sahada olan tüm il ve ilçe yöneticilerimiz, okul müdürlerimiz, öğretmenlerimiz ve personelimize şükranlarımı sunuyorum." dedi.

Varlık Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi C Blok No10 Yenimahalle/ANKARA 06170 - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.