Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

BAKANIMIZ SAYIN MAHMUT ÖZER, MALATYA'DA TOPLANMA ALANLARINDAKİ VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ

  Malatya'da deprem sonrasındaki incelemelerini sürdüren Millî Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer, toplanma alanındaki depremzedeler, arama kurtarma ve yardım faaliyetlerine katılan ekiplerle bir araya geldi.
BAKANIMIZ SAYIN MAHMUT ÖZER, MALATYA'DA TOPLANMA ALANLARINDAKİ VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ

Kahramanmaraş Pazarcık merkezli depremin hemen ardından Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy ile Malatya'ya giden Millî Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer, oradaki arama kurtarma, yardım ve destek faaliyetlerini sahada anbean takip ediyor.  

Malatya'daki incelemelerini sürdüren Bakanımız Sayın Mahmut Özer, dördüncü günün sabahında toplanma alanlarını ziyaret etti. Burada depremzedelerle sohbet ederek ihtiyaç ve sorunlarını dinleyen Sayın Özer, devletin her türlü imkânıyla vatandaşının yanında olduğunu ifade etti.  

Arama kurtarma ve yardım faaliyetlerinde görev alan polis, asker, öğretmen ve diğer gönüllülerle de sohbet eden Sayın Mahmut Özer, destekleri ve emeklerinden dolayı onlara minnettar olduklarını belirtti.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.