Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

BAKANIMIZ SAYIN MAHMUT ÖZER, MALATYA'DA İNCELEMELERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Kahramanmaraş Pazarcık merkezli depremin ardından Malatya'ya giden Millî Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer ve Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy bölgede incelemelerini sürdürüyor.
BAKANIMIZ SAYIN MAHMUT ÖZER, MALATYA'DA İNCELEMELERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Bakanımız Sayın Mahmut Özer Doğanşehir ilçesinin ardından Malatya kent merkezinde, incelemelere katılarak vatandaşlarla bir araya geldi, "geçmiş olsun" dileklerini iletti.

Sayın Özer, akşam saatlerinde beraberinde Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy, Malatya milletvekili Sayın Öznur Çalık ve Van Valisi Sayın Ozan Balcı ile birlikte Yeşilçam tesislerindeki vatandaşları ziyaret etti.

Tesislerdeki vatandaşları tek tek dinleyen Bakanımız Sayın Mahmut Özer ve Bakan Sayın Ersoy, devletin her zaman vatandaşının yanında olduğunu belirterek tüm ihtiyaçların devlet tarafından karşılanacağını ifade etti.

Tüm Türkiye'de eğitim öğretime 13 Şubat'a kadar ara verilmesinin ardından Millî Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer, depremden etkilenen 10 ildeki özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde de eğitime 1 hafta ara verildiğini açıkladı.

BAKANIMIZ SAYIN MAHMUT ÖZER, YEŞİLÇAM TESİSLERİNDEKİ VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ.BAKANIMIZ SAYIN MAHMUT ÖZER, YEŞİLÇAM TESİSLERİNDEKİ VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ.BAKANIMIZ SAYIN MAHMUT ÖZER, YEŞİLÇAM TESİSLERİNDEKİ VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ.BAKANIMIZ SAYIN MAHMUT ÖZER, YEŞİLÇAM TESİSLERİNDEKİ VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.