Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

BAKANIMIZ SAYIN MAHMUT ÖZER, HASTANE SINIFINI ZİYARET ETTİ

  Millî Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer, Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki hastane sınıfını ziyaret etti.
BAKANIMIZ SAYIN MAHMUT ÖZER, HASTANE SINIFINI ZİYARET ETTİ

Bakanımız Sayın Mahmut Özer, depremden etkilenen şehirlerdeki tüm hastanelerde 1 Mart'a kadar hastane sınıfları kurulacağını dün açıklamasının ardından bugün Malatya'daki ilk hastane sınıfına ziyarette bulundu.

Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği içinde kurulan hastane sınıfını ziyaret eden Bakanımız Sayın Mahmut Özer, ziyarete ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "10 ilimizdeki tüm hastanelerde depremzede ve sağlık çalışanlarının çocuklarının yararlanacağı sınıflarımızı 1 Mart'a kadar kuracağız." ifadesini kullandı.

Ziyarette 2. Ordu Komutanı Orgeneral Sayın Metin Gürak ile Malatya Millî Eğitim Müdürü Sayın Hatice Özdemir de hazır bulundu. Bakanımız Sayın Mahmut Özer, daha sonra Adıyaman Çelikhan'da bulunan çadır kenti ziyaret ederek burada vatandaşlarla sohbet etti. Ardından ilçedeki okullarda incelemelerde bulunan Sayın Özer, öğretmenevinde kalan depremzedeler ve öğretmenlerle de bir araya geldi.

BAKANIMIZ SAYIN MAHMUT ÖZER, HASTANE SINIFINI ZİYARET ETTİ.BAKANIMIZ SAYIN MAHMUT ÖZER, HASTANE SINIFINI ZİYARET ETTİ.BAKANIMIZ SAYIN MAHMUT ÖZER, HASTANE SINIFINI ZİYARET ETTİ.BAKANIMIZ SAYIN MAHMUT ÖZER, HASTANE SINIFINI ZİYARET ETTİ.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.