Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

BAKAN YARDIMCIMIZ SAYIN MAHMUT ÖZER'DEN ANKARA AKYURT ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA OKULUNA ZİYARET

BAKAN YARDIMCIMIZ SAYIN MAHMUT ÖZER'DEN ANKARA AKYURT ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA OKULUNA ZİYARET

Bakan Yardımcımız Sayın Mahmut ÖZER ve beraberindeki heyet Ankara ili Akyurt ilçesindeki Büğdüz Özel Eğitim Okulumuzu ve özel eğitim sınıflarımızı ziyaret ettiler. 11 mart 2021 tarihinde Akyurt Büğdüz Özel Eğitim Uygulama Okuluna ve Nevzat Hüseyin Tiryaki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesindeki özel eğitim sınıflarına yapılan ziyaret sırasında Bakan Yardımcımıza Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir GÜL ile Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Prof. Dr. Sayın Kemal Varın NUMANOĞLU, Daire Başkanlarımız Cemal ÖZDEMİR ve Oktay KILIÇ da eşlik ettiler. Bakan Yardımcımız Sayın ÖZER ziyaret sırasında öğretmenlerimizle sohbet ederek fikir alışverişinde bulundu. Öğrencilerle sohbet ederek salgın döneminde dikkat etmeleri gereken hususlara değindi. 

Özel eğitim okulumuza ve özel eğitim sınıflarımıza öğrencilerimizin engel türlerine göre özel materyaller takviyesi yapıldı,  ayrıca eğitim ortamlarının yenilenmesi gerçekleştirildi.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.