Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

BAĞIMLILIK İLE MÜCADELE KONUSUNDA 81 İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜKLERİNDEKİ ÖZEL EĞİTİM VE REHBERLİK HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

BAĞIMLILIK İLE MÜCADELE KONUSUNDA 81 İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜKLERİNDEKİ ÖZEL EĞİTİM VE REHBERLİK HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Bağımlılık ile mücadele konusunda yapılacak eğitimlere ilişkin 81 il millî eğitim müdürlüklerindeki özel eğitim ve rehberlik hizmetlerinden sorumlu şube müdürleriyle toplantı gerçekleştirildi.  

Bakanımız Sayın Mahmut Özer'in katılımıyla gerçekleştirilen "Bağımlılığa Birlikte Dur Diyelim" programı doğrultusunda 16 Ocak 2023 tarihinde başlayan öğrenci, öğretmen ve velilerimize bağımlılığın önlenmesine yönelik eğitimlerimiz devam ediyor.

Bu doğrultuda Bakanımız Sayın Mahmut Özer tarafından 19 milyon öğrencimize, 1 milyon öğretmenimize ve 5 milyon velimize ulaşılması hedefleniyor.  

16 Ocak-24 Şubat 2023 tarihleri arasında bu hedefe ulaşabilmek için il ve ilçe millî eğitim müdürlüklerindeki özel eğitim ve rehberlik hizmetleri ile hayat boyu öğrenmeden sorumlu şube müdürleri hem koordineli çalışacak hem de sahayı etkili bir şekilde koordine edecek.  

Öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize yönelik bağımlılık ile mücadele eğitimlerinde mümkün olan en fazla sayıda kişinin yararlanmasına gayret etmeye devam edeceğiz.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.