Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

3. Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Materyal ve Etkinlik Yarışmasına Başvurusunu Tamamlayan Katılımcıların Dikkatine

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü olarak düzenlediğimiz 3. Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Materyal ve Etkinlik Yarışmasına gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Genel Müdürlüğümüze ulaşan çok sayıda telefon ve e-postadan; elektronik ortamda başvurusunu tamamlayıp ürününü kargolayan pek çok katılımcının, ürünlerinin Genel Müdürlük tarafından teslim alınıp alınmadığını merak ettikleri, bazı katılımcıların ise elektronik başvuru esnasında sistem tarafından üretilen kod numarasını çeşitli nedenlerle kaybettikleri için ürünlerini kargoya verirken sorun yaşadıkları anlaşılmaktadır.

Yarışmanın elektronik başvuru ekranı, veri girişi ve düzenlemelere kapatılmıştır. Ancak başvuru bilgilerini unutan/hatırlayamayan ya da başvuru sırasında sistem tarafından üretilen kod numarasını kaybeden katılımcılarımızın sorunlarını çözmek amacıyla sadece görüntüleme amacıyla açılmıştır. Söz konusu ekranlara aşağıdaki linklerden ulaşılabilir.

Yarışmaya

·         Özel eğitim materyal kategorisinden başvurmuşsanız buradan,  

·         Özel eğitim etkinlik kategorisinden başvurmuşsanız buradan,  

·         Rehberlik hizmetleri etkinlik kategorisinden başvurmuşsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Kargoya verdiğiniz ürünlerinizin Genel Müdürlüğümüze ulaşıp ulaşmadığını kontrol etmek için başvuru yaptığınız ekrana girerek başvurunuzda, (aşağıdaki görselde olduğu gibi) “Formunuz Bakanlık tarafından onaylanmıştır.” ifadesinin bulunup bulunmadığını kontrol edebilirsiniz. Bu ifadeyi başvuru ekranında gören katılımcının ürünü Genel Müdürlüğümüzce teslim alınmış demektir. Ancak bu ifade sadece “ürününüzün Genel Müdürlüğümüz tarafından kargodan teslim alındığını” gösterir. Bunun dışında başkaca bir anlam içermez.

Kamuoyunun bilgisine arz ederiz.

05-07-2018

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.