Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

3. Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Materyal ve Etkinlik Yarışmasına Başvuruda Bulunanların Dikkatine!

3. Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Materyal ve Etkinlik Yarışmasına Başvuruda Bulunanların Dikkatine!

Değerli Katılımcılar

III. Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Materyal ve Etkinlik Yarışmasına başvuruda bulunan 1416 ürün içinden 241 ürün seçici kurullar tarafından üst komisyonun değerlendirmesine hak kazanmıştır. Seçici Üst Kurulun yaptığı değerlendirmenin sonuçları ödül töreninde açıklanacaktır. Alt kuruldan üst kurula geçen ürün sahiplerinin tamamına ulaşılmış ve ödül törenine davet edilmiştir.  Davet edilen katılımcılara ödül töreninin tarihi ve yerine ilişkin bilgilendirme yapılmıştır. Ödül töreni davet işlemleri ile ilgili tüm süreç tamamlanmıştır. Davet işleminin resmi yazıları il milli eğitim müdürlüklerine ve yükseköğretim kurumlarına yazılmıştır.

III. Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Materyal ve Etkinlik Yarışmasına göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.