Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı.

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Celil Güngör farklı illerden görme engeli/yetersizliği olan öğretmenleri kabul etti.
24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı.

Genel Müdürümüz Celil Güngör farklı illerden gelen 7 görme engeli/yetersizliği olan öğretmeni Genel Müdürlüğümüzde kabul etti. Kabul sırasında bir konuşma yapan Güngör; Genel Müdürlükçe sahada görev yapan öğretmenlerimizin fikirlerinin önemsendiğini, öğretmenlerimizin görev yaptıkları her yerde özel eğitim hizmetlerinin daha iyi sunulması adına öğretmen görüşlerine her zaman açık olduklarını ifade etti. Görme engelli/yetersizliği bulunan öğretmenleri bu mesleği seçmelerinden dolayı tebrik eden Güngör; öğretmenlik mesleğinin model olmayı gerektirdiğini, görme engelli öğretmenlerin de başarılarıyla bu anlamda iyi birer model olduklarını belirtti. Genel Müdür Güngör, Genel Müdürlük olarak öğretmenlerimizin özel eğitim alanındaki meslekî yeterliliklerini artırmaya yönelik çalışmaların hızla sürdürüldüğünü sözlerine ilave etti.

Genel Müdür Celil Güngör’ün kabulünden sonra görme engeli/yetersizliği bulunan misafir öğretmenlerimiz, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Milli Eğitim Bakanı Sayın İsmet Yılmaz’ın 81 ilden başarılı öğretmenler onuruna verdiği yemeğe katıldı.

29-11-201729-11-2017

 

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.