Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Bilim ve Sanat Merkezleri Festivali Düzenleniyor

Ülkemizin özel yetenekli öğrencilerinin 21. yüzyıl becerilerini kazanmış, üretim odaklı ve proje tabanlı düşünebilen bireyler olması amacıyla Bilim ve Sanat Merkezleri Festivali düzenlenmektedir.
Bilim ve Sanat Merkezleri Festivali Düzenleniyor

Öğrencilerimizin ilgi alanları göz önünde bulundurularak güzel sanatlar, yaratıcı yazarlık, edebiyat, yazılım, yabancı dil, liderlik, mekatronik, astronomi ve uzay bilimleri, yenilenebilir ve sürdürülebilir enerji, havacılık,  akıl ve zekâ oyunları, düşünce eğitimi, arkeoloji,  şehir kültürü ve benzeri alanlarda ürettiklerini paylaşmaları, deneyim kazanmaları ve bu alanlarda işbirliğini artırmaları amacıyla Bilim ve Sanat Merkezleri Festivali yapılacaktır.

22-25 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek festivalin, tüm bilim ve sanat merkezlerinin katılımı ile yapılması planlanmaktadır.

 

Katılım koşulları ve takvim, festival kılavuzunda yer almaktadır. Festivalle ilgili tüm dokümanlar aşağıda yer almaktadır.

 

Festival Kılavuzunu indirmek için tıklayınız.

Çağrı metnini indirmek için tıklayınız.

BİLROTEK Şartnamelerini indirmek için tıklayınız.

Festival Katılım Formunu indirmek için tıklayınız.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.