Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

"Özel Eğitim Uygulamaları" Çalıştayı Antalya´da Başladı

"Özel Eğitim Uygulamaları" Çalıştayı Antalya´da Başladı

Pansiyonlu özel eğitim okul/kurumlarında sunulan eğitim hizmetinin kalitesini artırmak, hizmet veren okul müdürlerimizi uygulamalarda meydana gelen yenilikler hakkında bilgilendirmek, öğrencilerimizin sosyal, kültürel ve sportif gelişimlerini sağlamada ortak bir strateji belirlemek amacıyla bir araya geldiğimiz “Özel Eğitim Uygulamaları Çalıştayı” Antalya’da başladı.

Çalıştayın açılış konuşmasını yapan Özel Eğitim ve Kaynaştırma Dairesi Başkanı Seyfettin Toraman “Sorunlar da güzellikler de hızlı bir şekilde ortaya konur. Bu iki taraflı bir tercih ise, tarafımız elbet de güzelliklerden yana olacaktır. Bu çalıştayda paylaşacağımız iyi örnekler üzerinden oluşturulan kurgu ve iyi örneklerin yaygınlaşması çözüm üretmemizi de kolaylaştıracaktır.” dedi.

17-10-2016

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.