Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Çocuğa Yönelik Şiddetin Önlenmesi Projesi Kapanış Konferansı

AB tarafından desteklenen ve Millî Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz tarafından yürütülen proje, 25 mart 2013 tarihinde başladı. 3 milyon avro bütçeye sahip proje, 26 ay süre ile 10 pilot ilde uygulandı.
Çocuğa Yönelik Şiddetin Önlenmesi Projesi Kapanış Konferansı

Çocuğun fiziksel, duygusal, sözel, psikolojik ve siber olmak üzere şiddetin her türünden korunarak,  onun yararını en üst seviyede sağlayan, güvenli ve sağlıklı bir eğitim ortamı yaratılması hedeflenen projenin kapanış konferansı, 21 Mayıs 2015 tarihinde Ankara The Green Park Hotel’ de yapıldı.

Konferans, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürümüz Sayın Celil GÜNGÖR’ ün yaptığı tanıtım ve açılış konuşmasıyla başladı.

AB tarafından desteklenen ve Genel Müdürlüğümüz tarafından yürütülen proje, 25 Mart 2013 tarihinde başladı. 3 milyon avro bütçeye sahip proje, 26 ay süre ile Erzurum, Elazığ, Malatya, Konya, Kayseri, Çorum, Diyarbakır, Gaziantep, Adana ve Mersin olmak üzere on ilde uygulandı.

 

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.