Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

BAKAN YARDIMCIMIZ SAYIN OSMAN SEZGİN, HASTANE SINIF ÖĞRENCİLERİNİN KARNE HEYECANINA ORTAK OLDU

BAKAN YARDIMCIMIZ SAYIN OSMAN SEZGİN, HASTANE SINIF ÖĞRENCİLERİNİN KARNE HEYECANINA ORTAK OLDU

İstanbul Pendik'te hastane sınıfı öğrencileri karne heyecanı yaşadı.

Sağlık problemi nedeniyle örgün eğitim kurumlarından doğrudan yararlanamayan ve tedavi gördüğü Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi hastane sınıfında eğitim alan ve mezun olan öğrenciler için mezuniyet töreni düzenlendi.

2022-2023 eğitim-öğretim yılında Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesinde Hastane Sınıfı öğrencilerinden 12 okul öncesi, 1 ilkokul, 3 lise, ek hizmet binası hastane sınıfı öğrencilerinden 4 okul öncesi, 4 ilkokul, 4 ortaokul, 1 lise öğrencisi olmak üzere toplamda 29 öğrenci mezun oldu.

Törende konuşan Millî Eğitim Bakan Yardımcımız Sayın Osman Sezgin, "Eğitim başarımızın, ders ve sınıf başarımızın iyi olabilmesinin 3 şartı var; 1 olması gerektiği kadar çalışmak, 2 çalışırken bütün coşkumuzla çalışmak, 3 doğru yöntemle çalışmak. Bu 3 şartı bir araya getirirsek ve azimle iradeyle gayret edersek aşamayacağımız dağ yok. Bir insanın rahatsızlıkları farklı şekillerde tezahür edebilir. Bunların bir kısmının bedensel, bazılarının ruhsal bazılarının da psikolojik rahatsızlıkları olabilir. İnsanların engelleri de çeşitlidir. Bedensel rahatsızlık ve engellerimiz çok çabuk tespit ve tedavi edilebilir. Burada hizmet eden başhekimimize, hekim arkadaşlarımıza, öğretmenlerimize, ilçe mülki, amirlerine ve velilere hizmetin devamını sağladığınız için teşekkür ediyorum. Asıl teşekkürü öğrencilerimize etmek istiyorum. Eğitim başarımızın, ders ve sınıf başarımızın iyi olabilmesinin 3 şartı var; 1 olması gerektiği kadar çalışmak, 2 çalışırken bütün coşkumuzla çalışmak, 3 doğru yöntemle çalışmak. Bu 3 şartı bir araya getirirsek ve azimle iradeyle gayret edersek aşamayacağımız dağ yok" dedi.

Öğrencileri tebrik eden Sayın Sezgin, öğrencilere çeşitli hediyeler vererek iyi tatiller diledi.   

BAKAN YARDIMCIMIZ SAYIN OSMAN SEZGİN, HASTANE SINIF ÖĞRENCİLERİNİN KARNE HEYECANINA ORTAK OLDU.BAKAN YARDIMCIMIZ SAYIN OSMAN SEZGİN, HASTANE SINIF ÖĞRENCİLERİNİN KARNE HEYECANINA ORTAK OLDU.BAKAN YARDIMCIMIZ SAYIN OSMAN SEZGİN, HASTANE SINIF ÖĞRENCİLERİNİN KARNE HEYECANINA ORTAK OLDU.BAKAN YARDIMCIMIZ SAYIN OSMAN SEZGİN, HASTANE SINIF ÖĞRENCİLERİNİN KARNE HEYECANINA ORTAK OLDU.BAKAN YARDIMCIMIZ SAYIN OSMAN SEZGİN, HASTANE SINIF ÖĞRENCİLERİNİN KARNE HEYECANINA ORTAK OLDU.BAKAN YARDIMCIMIZ SAYIN OSMAN SEZGİN, HASTANE SINIF ÖĞRENCİLERİNİN KARNE HEYECANINA ORTAK OLDU.BAKAN YARDIMCIMIZ SAYIN OSMAN SEZGİN, HASTANE SINIF ÖĞRENCİLERİNİN KARNE HEYECANINA ORTAK OLDU.BAKAN YARDIMCIMIZ SAYIN OSMAN SEZGİN, HASTANE SINIF ÖĞRENCİLERİNİN KARNE HEYECANINA ORTAK OLDU.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.