Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

BAKANIMIZ SAYIN YUSUF TEKİN, GAZİANTEP'TE OKULLARI ZİYARET EDEREK ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Millî Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf Tekin, ilk il dışı programında deprem bölgesi illerinden Gaziantep'te okul ziyaretlerinde bulunarak öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.
BAKANIMIZ SAYIN YUSUF TEKİN, GAZİANTEP'TE OKULLARI ZİYARET EDEREK ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Millî Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf Tekin, ilk il dışı programında deprem bölgesi illerinden Gaziantep'te okul ziyaretlerinde bulunarak öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.  

Millî Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf Tekin, ziyaretleri kapsamında ilk olarak Gaziantep'te Şehitkamil Empati Ortaokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.    

Ziyarette öğretmenlerle sohbet eden Sayın Tekin; öğretmenlerin görüş, öneri ve taleplerini aldı. Bakanımız Sayın Yusuf Tekin, daha sonra sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti. Bu sırada Bakanımız Sayın Yusuf Tekin'e bir şiir okumak istediğini ileten 6. sınıf öğrencisi Fatma Göksu, Orhan Veli'nin "Anlatamıyorum" şiirini okudu.    

Millî Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf Tekin, programı kapsamında daha sonra Nurdağı Feyzullah Yıldırır Anadolu Lisesini ziyaret etti. Ziyarette öğretmenlerle sohbet eden Sayın Tekin; eğitimcilerin görüş, öneri ve taleplerini aldı.    

Sınıfları gezerek sohbet eden Bakanımız Sayın Yusuf Tekin, öğrencilerle okul bahçesinde"şut ve gol" oyunu oynadı. Sayın Tekin, Bakanlıkta misafir etmek üzere okulun öğretmen ve öğrencilerini Ankara'ya davet etti.

BAKANIMIZ SAYIN YUSUF TEKİN, GAZİANTEPTE OKULLARI ZİYARET EDEREK ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU. BAKANIMIZ SAYIN YUSUF TEKİN, GAZİANTEPTE OKULLARI ZİYARET EDEREK ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU. BAKANIMIZ SAYIN YUSUF TEKİN, GAZİANTEPTE OKULLARI ZİYARET EDEREK ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU. BAKANIMIZ SAYIN YUSUF TEKİN, GAZİANTEPTE OKULLARI ZİYARET EDEREK ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU.BAKANIMIZ SAYIN YUSUF TEKİN, GAZİANTEPTE OKULLARI ZİYARET EDEREK ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU. BAKANIMIZ SAYIN YUSUF TEKİN, GAZİANTEPTE OKULLARI ZİYARET EDEREK ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU.BAKANIMIZ SAYIN YUSUF TEKİN, GAZİANTEPTE OKULLARI ZİYARET EDEREK ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU.BAKANIMIZ SAYIN YUSUF TEKİN, GAZİANTEPTE OKULLARI ZİYARET EDEREK ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU. BAKANIMIZ SAYIN YUSUF TEKİN, GAZİANTEPTE OKULLARI ZİYARET EDEREK ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU. BAKANIMIZ SAYIN YUSUF TEKİN, GAZİANTEPTE OKULLARI ZİYARET EDEREK ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.