Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

BÜYÜK YÜREKLİ MİRAN ARKADAŞLARINI UNUTMADI

BÜYÜK YÜREKLİ MİRAN ARKADAŞLARINI UNUTMADI

3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla gerçekleştirilen "Birlikten Sevgi Doğar" temalı resim yarışmasına katılan Doğan Çağlar Bedensel Engelliler Ortaokulu 5. sınıf öğrencisi Miran Yıldız' ın Sayın Bakanımız Mahmut ÖZER'e ilettiği talep bugün gerçekleştirildi.

Özel eğitim ihtiyacı olan öğrencimiz Miran Yıldız'ın isteği üzerine Doğan Çağlar Bedensel Engelliler Ortaokulu' nda Bilişim Teknolojileri Atölyesi yapıldı. Ve iki günde hazırlanan atölyenin açılışı bugün gerçekleştirildi.

Genel Müdürümüz Mehmet Nezir GÜL, Daire Başkanımız Cemal ÖZDEMİR ve Şube Müdürümüz Kenan Uçma'nın da katılım sağladığı açılışta ziyaretçileri  Doğan Çağlar Bedensel Engelliler İlkokulu, Ortaokulu, Doğan Çağlar Özel Eğitim Meslek Lisesi öğrencilerinden oluşan mehter takımı gösterileriyle karşıladı.

Bilişim Teknolojileri Atölyesinin açılışının ardından Genel Müdürümüz Mehmet Nezir GÜL veli, öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti. Öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz bugün açılışı yapılan atölyemiz başta olmak üzere okullarımıza sağlanan her türlü destek için Genel Müdürümüz aracılığıyla Sayın Bakanımıza teşekkür etti. Ayrıca velilerimiz okulda kendilerine yönelik açılmış olan çeşitli kurslara katılmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Açılışı gerçekleştirilen Bilişim Teknolojileri atölyesinin okulumuza ve öğrencilerimize hayırlı olmasını dileyen Genel Müdürümüz Mehmet Nezir GÜL,her zaman özel çocuklarımızın, öğretmenlerimizin ve velilerimizin yanında olduğunu vurguladı.

13-12-202113-12-202113-12-202113-12-202113-12-202113-12-2021Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.