Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GENÇ DOSTU ŞEHİRLER KONGRE VE SERGİSİ'NDE YERİMİZİ ALDIK.

GENÇ DOSTU ŞEHİRLER KONGRE VE SERGİSİ'NDE YERİMİZİ ALDIK.

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) ve Gençlik ve Spor Bakanlığının ev sahipliğinde Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımlarıyla Ankara ATO Congresium Kongre ve Sergi Merkezi'nde "Genç Dostu Şehirler Kongre ve Sergisi" düzenlendi.


Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve TBB Başkanı Fatma Şahin'in açılış konuşmacısı olarak yer aldığı sergiye Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Ahmet Emre Bilgili, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Halis Yunus Ersöz Bakan, Dışişleri Bakan Yardımcısı Sayın Faruk Kaymakcı, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Fatih Kacır, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Sayın Özgül Özkan Yavuz, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir Gül ve Kuzey Makedonya Cumhuriyeti Yerel Yönetim Bakan Yardımcısı Sayın Zoran Dımıteovsk katılım sağladılar.

Genel Müdürlüğümüze bağlı özel eğitim meslek okullarında eğitim gören öğrencilerimiz meslek edinme atölyelerinde yaptıkları ürünleri; BİLSEM öğrencilerimiz ise projelerini, başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere tüm katılımcılara sunma ve canlı performanslarını sergileme  fırsatı buldular.

Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir Gül, beraberinde Daire Başkanlarımız Cemal Özdemir ve Oktay Kılıç ile beraber stantları gezerek öğrencilerimizle etkinlikleri yaptıkları esnada sohbet etme imkanı buldular.

"Genç Dostu Şehirler Fikir ve Proje Yarışması"na katılan belediyelerden dereceye giren 22 belediyeye ödüllerinin takdim edildiği kongre ve sergi,  panellerin tamamlanmasıyla son buldu.

Genç Dostu Şehirler Kongre ve SergisiGenç Dostu Şehirler Kongre ve SergisiGenç Dostu Şehirler Kongre ve SergisiGenç Dostu Şehirler Kongre ve SergisiGenç Dostu Şehirler Kongre ve SergisiGenç Dostu Şehirler Kongre ve SergisiGenç Dostu Şehirler Kongre ve SergisiGenç Dostu Şehirler Kongre ve SergisiGenç Dostu Şehirler Kongre ve SergisiGenç Dostu Şehirler Kongre ve SergisiGenç Dostu Şehirler Kongre ve SergisiGenç Dostu Şehirler Kongre ve Sergisi

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.