Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

BİLSEM'LERE HAVACILIK VE UZAY ATÖLYELERİ KURULMAYA DEVAM EDİLİYOR.

BİLSEM'LERE HAVACILIK VE UZAY ATÖLYELERİ KURULMAYA DEVAM EDİLİYOR.

Havacılığı öğrencilerimize tanıtıp sevdirmek, özel yetenekli öğrencilerimizin bu alanlarda eğitim alarak kendilerini yetiştirip ülkemizin gelişimine katkıda bulunmaları amacıyla kurulan "havacılık ve uzay atölyeleri"miz,  BİLSEM'lerimize hayırlı uğurlu olsun..

Bilim ve sanat merkezlerimizdeki öğrencilerimizin; havacılık ve uzay sektörlerine ilgi ve meraklarının artması, matematik ve fizik bilimi ile daha yakından ilgilenmeleri, konular ile disiplinler arası bağlantı kurmaları, haberleşme elektroniğini yakından tanımaları, el-göz-beyin koordinasyonunu arttıracak uygulamalı çalışmalar yapmaları, model uçak kullanımından önce simülatör kullanma deneyimlerinin artması, drone teknolojileri hakkında bilgi sahibi olmaları, 3D yazıcı teknolojisini aktif olarak atölye çalışmalarında kullanmaları, haberleşme teknolojilerini öğrenmeleri amacıyla "havacılık ve uzay atölyeleri" kurulmaya devam ediliyor.

Adana Bilim ve Sanat Merkezi'mize kurulan havacılık ve uzay atölyemizin videosunu izlemek için tıklayınız.

BİLSEMLERE HAVACILIK VE UZAY ATÖLYELERİ KURULMAYA DEVAM EDİLİYOR.BİLSEMLERE HAVACILIK VE UZAY ATÖLYELERİ KURULMAYA DEVAM EDİLİYOR.BİLSEMLERE HAVACILIK VE UZAY ATÖLYELERİ KURULMAYA DEVAM EDİLİYOR.BİLSEMLERE HAVACILIK VE UZAY ATÖLYELERİ KURULMAYA DEVAM EDİLİYOR.BİLSEMLERE HAVACILIK VE UZAY ATÖLYELERİ KURULMAYA DEVAM EDİLİYOR.BİLSEMLERE HAVACILIK VE UZAY ATÖLYELERİ KURULMAYA DEVAM EDİLİYOR.BİLSEMLERE HAVACILIK VE UZAY ATÖLYELERİ KURULMAYA DEVAM EDİLİYOR.BİLSEMLERE HAVACILIK VE UZAY ATÖLYELERİ KURULMAYA DEVAM EDİLİYOR.BİLSEMLERE HAVACILIK VE UZAY ATÖLYELERİ KURULMAYA DEVAM EDİLİYOR.BİLSEMLERE HAVACILIK VE UZAY ATÖLYELERİ KURULMAYA DEVAM EDİLİYOR.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.