Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

İSTANBUL'DA ATÖLYE VE KONFERANS SALONU AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

İSTANBUL'DA ATÖLYE VE KONFERANS SALONU AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

İstanbul Ahmet Yüksel Özemre Bilim ve Sanat Merkezi için, Genel Müdürlüğümüzün destekleri ve bağışçıların sponsorluğunda yaptırılan konferans salonu ve atölyelerin açılış töreni gerçekleştirildi.  

Yapımı gerçekleştirilen atölye ve konferans salonunun açılış törenine Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir Gül, Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürü Sayın Ahmet Emre Bilgili, Üsküdar Belediye Başkanı Sayın Hilmi Türkmen, Üsküdar Kaymakam Vekili Sayın Dr. Mustafa Özaslan, İstanbul İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Eyüp Balyemez, Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Sinan Aydın, Ahmet Yüksel Özemre'nin kızı Sayın Rabia Özemre ile bağışçılar Hayat Holding adına Sayın Kiğılı, Çağrı Marketleri adına Sayın Mustafa Kara, Akgün Grup adına Sayın Metin Kaplan, Külünkoğlu İnşaat adına ise Sayın M. Cemil Külünkoğlu katıldı.  

Atölyelerimiz ve konferans salonumuz; öğrenci ve öğretmenlerimiz için hayırlı uğurlu olsun.

Atölye ve konferans salonu açılışı gerçekleştirildi.Atölye ve konferans salonu açılışı gerçekleştirildi.Atölye ve konferans salonu açılışı gerçekleştirildi.Atölye ve konferans salonu açılışı gerçekleştirildi.Atölye ve konferans salonu açılışı gerçekleştirildi.Atölye ve konferans salonu açılışı gerçekleştirildi.Atölye ve konferans salonu açılışı gerçekleştirildi.Atölye ve konferans salonu açılışı gerçekleştirildi.Atölye ve konferans salonu açılışı gerçekleştirildi.Atölye ve konferans salonu açılışı gerçekleştirildi.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.