Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

BAKAN YARDIMCIMIZ SAYIN MAHMUT ÖZER'DEN ANKARA AKYURT ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA OKULUNA VE ÖZEL EĞİTİM SINIFLARINA ZİYARET

Millî Eğitim Bakan Yardımcımız Sayın Mahmut ÖZER, Millî Eğitim Bakanlığı ile Akyurt Belediyesinin destekleriyle yenilenen Akyurt Büğdüz Özel Eğitim Uygulama Okulu ile Nevzat Hüseyin Tiryaki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesindeki özel eğitim sınıflarını ziyaret etti. 
BAKAN YARDIMCIMIZ SAYIN MAHMUT ÖZER'DEN ANKARA AKYURT ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA OKULUNA VE ÖZEL EĞİTİM SINIFLARINA ZİYARET

Bakan Yardımcımız Sayın Mahmut ÖZER, özel eğitim hizmetlerinin yaygınlaştırılması amacıyla özel eğitim sınıflarının eğitim ortamlarının materyal desteğiyle yenilendiğini, Özel Eğitim Uygulama Okulunun ek binasının yenilenerek öğrencilerin daha kaliteli eğitim ortamlarından yararlanmalarının sağlanmış olduğunu belirterek, Bakanlık olarak özel öğrencilerin her zaman yanlarında olduklarını ve her türlü desteği vereceklerini söyledi.  

Akyurt ilçesinde özel eğitim anaokulu, özel eğitim uygulama okulu (I, II, III. kademe) ve özel eğitim meslek okulunun açılması ile ilgili planlamanın yapılarak yatırım programına alınacağının müjdesini veren Bakan Yardımcımız Sayın Mahmut ÖZER, Nevzat Hüseyin Tiryaki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesindeki atölyelere gerekli desteğin verilerek güçlendirildiğini ve meslek lisesi öğrencileri için kaliteli eğitim alanları oluşturulduğunu da sözlerine ekledi.  

Ziyaretleri esnasında Bakan Yardımcımız Sayın Mahmut ÖZER'e;  Ankara Milletvekili Zeynep YILDIZ, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir GÜL, Ankara Millî Eğitim Müdürü Turan AKPINAR,  Özel Eğitim ve Kaynaştırma Daire Başkanımız Cemal ÖZDEMİR, Akyurt Kaymakamı Osman ALTIN ve Akyurt Belediye Başkanı Hilal AYIK eşlik etti.

07-04-202107-04-202107-04-202107-04-202107-04-2021

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.