Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Pandemi Sürecinde Duygularımı Paylaşır Mısın? Yarışması Özelim Eğitimdeyim Mobil Uygulamasında!

Pandemi Sürecinde Duygularımı Paylaşır Mısın? Yarışması Özelim Eğitimdeyim Mobil Uygulamasında!

Ülkemizde özel eğitim alanında farkındalık oluşturmak için Özelim Eğitimdeyim mobil uygulaması üzerinden Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Pandemi Sürecinde Duygularımı Paylaşır Mısın?" resim yarışması başlıyor. 3 Temmuz 2020 tarihinde başlayacak olan yarışmanın son katılım tarihi ise 17 Temmuz 2020'dir.

Milli Eğitim Bakanlığı'nın Pandemi sürecinde yanlarında olduğunu ifade eden duygu ve düşüncelerin resim yoluyla anlatılması konulu yarışma Öğrenci ve Aile Kategorisi ile Öğretmen/Okul olmak üzere 2 ayrı kategoride gerçekleştirilecektir. 

Yarışmada iki kategoride ilk üçe girenlere ödül olarak 6 adet tablet, mansiyon ödülü olarak toplamda 15 adet kulaküstü kulaklık verilecektir.

Yarışmada bir ilke imza atılarak Genel Müdürlüğümüz tarafından geliştirilen yazılım sayesinde katılımcılar resimlerini uygulamaya şahsen yükleyecek ve yüklenen resimler (kontrolden geçtikten sonra) uygulama kullanıcıları tarafından oylanacaktır. Kullanıcılar tarafından seçilen resimler belirlenerek üst seçici kurula değerlendirilmek üzere gönderilecektir.

Uygulamayı indirmek için;

Play Store'den indirmek için tıklayınız.

Apple Store'den indirmek için tıklayınız.

 

 

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.