Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Sayın Genel Müdürümüz Mehmet Nezir GÜL 'Geleceğimi Belirliyorum' kariyer fuarının açılışına katıldı.

Sayın Genel Müdürümüz Mehmet Nezir GÜL 'Geleceğimi Belirliyorum' kariyer fuarının açılışına katıldı.

 

     Genel Müdürümüz Mehmet Nezir GÜL; Keçiören Kaymakamlığı, Keçiören İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Rehberlik Araştırma Merkezi ve Keçiören Belediyesi iş birliğinde, devlet ve özel üniversitelerin katılımıyla 18-19 Şubat 2020 tarihlerinde, Neşet Ertaş Sanat ve Gösteri Merkezinde düzenlenen 'Geleceğimi Belirliyorum' kariyer fuarının açılışına katıldı.

      Açılış kapsamında Keçiören ilçemizde eğitim gören 12. sınıf öğrencileriyle buluşan Genel Müdürümüz Mehmet Nezir GÜL konuşmasında öğrencilere, bilinçli bir şekilde meslek seçiminin ne denli önemli olduğuna değinerek ilgi ve yeteneklerine uygun meslek seçiminin bireyin mutluluğundaki payı hakkında görüşlerini paylaştı.
     
      Öğrencilerimizle birlikte fuar alanındaki üniversite stantlarını da ziyaret eden Genel Müdürümüz, üniversitelerin koşulları ve olanakları hakkında üniversite temsilcilerinden bilgi aldı. Genel Müdürümüz programın ardından Keçiören Rehberlik ve Araştırma Merkezine ile Keçiören BİLSEM'e geçerek incelemelerde bulundu.

19-02-202019-02-202019-02-2020

 

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.