Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ANTALYA'DAKİ OKUL VE KURUMLARIMIZA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ANTALYA'DAKİ OKUL VE KURUMLARIMIZA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemir, Antalya'nın ilçelerindeki okul ve kurumlarımıza ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaretleri kapsamında Serik Özel Eğitim Uygulama Okulu 1, 2 ve 3. Kademe ile Manavgat Bilim ve Sanat Merkezine ziyaret gerçekleştirdi.

Okul ve kurumların bölümlerinde incelemelerde bulunan Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemir; okullarımızda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alıp kurumlarımızın derslik ve atölyelerini gezdi.

Çocuklarımızla ailelerine yönelik yapılan ve yapılacak çalışmalardan bahsederek idarecilerden bilgiler alan Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemir'in Manavgat ilçesindeki temaslarında Manavgat Bilim ve Sanat Merkezini ziyaret ederek patent, faydalı model ve tasarım tescili alan ürünleri tek tek görüp ürünleri inceledi. Buradaki atölyelerde incelemelerde bulundu. Kurumun çalışmaları hakkında idarecilerden bilgiler alarak çalışmalarında başarılar diledi.

Serik Özel Eğitim Uygulama Okulu 1, 2 ve 3. Kademede; özel eğitim hizmetlerinin eğitim sistemi içindeki yeri, önemi ve etkinliği hakkında istişarelerde bulunarak görüş ve taleplerini değerlendirdi.

Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemir, eğitim kalitesini daha üst seviyelere çıkarmak için fedakârca çalışan idareci, öğretmen ve tüm eğitim camiası çalışanlarına teşekkür ederek ziyaretlerini tamamladı. 

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ANTALYADAKİ OKUL VE KURUMLARIMIZA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ANTALYADAKİ OKUL VE KURUMLARIMIZA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ANTALYADAKİ OKUL VE KURUMLARIMIZA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ANTALYADAKİ OKUL VE KURUMLARIMIZA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.