Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

BAKANIMIZ SAYIN YUSUF TEKİN, BAKANLIK PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI

Millî Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf Tekin, Kurban Bayramı münasebetiyle düzenlenen programda Bakanlık merkez teşkilatında görev yapan birim amirleri ve diğer çalışanlarla bayramlaştı.
BAKANIMIZ SAYIN YUSUF TEKİN, BAKANLIK PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI

Bakanımız Sayın Yusuf Tekin, MEB Tevfik İleri Salonu'nda yapılan bayramlaşma töreninde, "Birlik beraberlik ve yakınlaşmaya vesile olan bir bayramı daha idrak ettik, Allah tekrarını nasip etsin inşallah. Bu vesileyle bir kez daha sizin, ailelerinizin ve bütün maarif camiasının bayramını kutluyorum." dedi.  

Bakanımız Sayın Yusuf Tekin'in yanı sıra Bakan Yardımcıları Sayın Celile Eren Ökten, Sayın Kemal Şamlıoğlu, Sayın Nazif Yılmaz ve Sayın Ömer Faruk Yelkenci de Bakanlık çalışanlarıyla tek tek bayramlaştı.

BAKANIMIZ SAYIN YUSUF TEKİN, BAKANLIK PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI.BAKANIMIZ SAYIN YUSUF TEKİN, BAKANLIK PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI.BAKANIMIZ SAYIN YUSUF TEKİN, BAKANLIK PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI.BAKANIMIZ SAYIN YUSUF TEKİN, BAKANLIK PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI.BAKANIMIZ SAYIN YUSUF TEKİN, BAKANLIK PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.