Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

BİLSEM'LER, TEKNOFEST 2021'DE BÜYÜK BİR BAŞARIYA İMZA ATTI.

BİLSEM'LER, TEKNOFEST 2021'DE BÜYÜK BİR BAŞARIYA İMZA ATTI.

BİLSEM'ler, TEKNOFEST'te;

5 Türkiye BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ
1 Türkiye İKİNCİLİK ÖDÜLÜ
6 Türkiye ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ
5 EN İYİ SUNUM ÖDÜLÜ
1 YERLİ TASARIM ÖDÜLÜ elde ederek büyük bir başarıya daha imza attı..

BİLSEM'ler coşku, heyecan ve tutkuyla dopdolu bir TEKNOFEST'i daha başarıyla geride bıraktı.

Yaptıkları işlerle bizleri gururlandıran ve gelecekte ülkemizin umudu olacak genç beyinlerimiz, TEKNOFEST 2021'de hepsi birbirinden güzel ve gurur verici başarılara imza attı.

Kendi icatlarını ve projelerini yapan BİLSEM öğrencilerimiz gelecekte de insansız araçlarını ve robotlarını yapma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini bir kez daha gözler önüne serdi..

TEKNOFEST 2021'de derece elde eden BİLSEM'lerimizin yarıştığı kategoriler, elde ettiği dereceler ve öğrencilerimiz ile danışman öğretmenlerimiz ise şöyle;

İstanbul Zeytinburnu BİLSEM'den Elektrikli Araç Yarış Kategorisinde YERLİ TASARIM ÖDÜLÜ
(Öğrencilerimiz Mehmet Emin Önder, Elif Derya Başoğlu ve Meryem Zehra Altinöz ile danışman öğretmenimiz Özcan Çevik)

Adana BİLSEM Roket Kategorisi Yarışmasında BİRİNCİLİK ve En iyi Takım Ruhu ÖDÜLÜ
(Öğrencilerimiz Sudenaz Sofuoğlu, Gözde Naz Yılmaz, Fatma Tuana Temelli, Muhammet Emre Okuducu, Semih Korkutan ve Fatih Gökoğlu ile danışman öğretmenimiz Cüneyt Özür)

Eskişehir BİLSEM'den Akıllı Ulaşım Kategorisinde BİRİNCİLİK
(Öğrencimiz Ergün Çelikateş ile danışman öğretmenimiz Sinan Özdemir)

İzmir Narlıdere BİLSEM'den Afet Yönetimi Kategorisinde BİRİNCİLİK
(Öğrencilerimiz Bade Bereketoğlu, Barkın Özsoy ve Ayşe Özdemir ile danışman öğretmenimiz Zeynep Deniz Koçal)

Samsun R.K. BİLSEM'den TÜBİTAK 2204-C Kutup Araştırmaları Yarışmasında BİRİNCİLİK
(Öğrencimiz Ferhat Erim Öztürk ile Zeynep Nisa Certel ve danışman öğretmenimiz İdil Kefeli)

Trabzon BİLSEM'den Savaşan İHA Kategorisinde BİRİNCİLİK
(Öğrencilerimiz Alphan Bartu ALTINTAŞ, Alp BAYRAKTAR, Gizem DURMUŞ, Kemal Efe KOLAYLI ve danışman öğretmenimiz Fatih GÜNGÖR)


Afyon Dumlupınar BİLSEM'den İnsansız Hava Yarışması Döner Kanat Kategorisinde İKİNCİLİK
(Öğrencilerimiz Gökçe Koca, Yüksel Yurtbahar, Sude Ergün ve Melih Uçan ile danışman öğretmenlerimiz Savaş Özbey ve Hidayet Kılcan)


Malatya BİLSEM'den İnsanlık Yararına Teknoloji İlkokul-Ortaokul Kategorisinde ÜÇÜNCÜLÜK
(Öğrencilerimiz Ömer Faruk Şen ile Alperen Kurt ve danışman öğretmenimiz Murat Canpolat)

Kahramanmaraş Nuri Pakdil BİLSEM'den Turizm Teknolojileri Lise Seviyesi Kategorisinde ÜÇÜNCÜLÜK
(Öğrencilerimiz Ayşin Akgürbüz ve Emine Nacar ile danışman öğretmenimiz İlkay Akgürbüz)

Bursa Osmangazi BİLSEM'den Kutup Araştırmaları Kategorisinde ÜÇÜNCÜLÜK
(Öğrencimiz Hüseyin Heval Uygur ile danışman öğretmenimiz Abdulmüttalip Akkaya)

Adıyaman BİLSEM'den İnsanlık Yararına Sağlık ve İlk Yardım Kategorisinde ÜÇÜNCÜLÜK
(Takım üyelerimiz Mustafa Göksu, Şafak Göksu ve Mustafa Gümüş)

Muğla Bodrum BİLSEM'den Sosyal İnovasyon Kategorisinde ÜÇÜNCÜLÜK
(Öğrencilerimiz Toprak Can ve Almira Düzel ile danışman öğretmenlerimiz Osman Raşit Işık ile Denizhan Türk)

İzmir Arkas BİLSEM'den Kutup Araştırmaları Kategorisinde ÜÇÜNCÜLÜK
(Öğrencimiz Artun Özsoy ile danışman öğretmenimiz Bora Cemal Özdemir)

Tekirdağ Çorlu BİLSEM'den İnsanlık Yararına Teknoloji Kategorisinde EN İYİ SUNUM Ödülü
(Öğrencimiz Işık Nas Gürler ile danışman öğretmenimiz Şebnem Gürler)

Ordu Ünye BİLSEM'den Eğitim Teknolojileri Kategorisinde EN İYİ SUNUM Ödülü
(Öğrencilerimiz Ali Gerçekler ve Elif Öykü Solakoğlu ile danışman öğretmenimiz Murat Solakoğlu)

Kayseri Çetin Şen BİLSEM'den İnsanlık Yararına Sosyal İnovasyon Lise Kategorisinde EN İYİ SUNUM Ödülü
(Öğrencilerimiz Akif Yavuz, Mustafa Hilal, Akif Eren Ertuğrul, Emirhan Dönmez ve Taha Türkay Aktaş ile danışman öğretmenimiz Tuğba Karaoğlu)

Samsun Atakum BİLSEM'den Tarım Teknolojileri Lise Kategorisinde EN İYİ SUNUM Ödülü
(Öğrencimiz Akif Emir Bilici ve Davud Kaya ile danışman öğretmenimiz Erkan Tuzcu)

Kırklareli Lüleburgaz BİLSEM'den Afet Yönetimi Kategorisi Üniversite ve Üzeri Seviye Kategorisinde EN İYİ SUNUM Ödülü
(Öğrencilerimiz Efe Tunca ve Mert Varol ile danışman öğretmenimiz Bünyamin Uslu)..

Gönül ve emek veren herkesi tebrik ediyor; öğrencilerimize, öğrencilerimizin danışman öğretmenlerine, velilerimize, kurum idarecilerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz..

 

BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.

BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.BİLSEMLER TEKNOFESTE DAMGASINI VURDU.

Varlık Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi C Blok No10 Yenimahalle/ANKARA 06170 - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.