Önceki Genel Müdürler

 

 

   

Yurdagül AYDOĞAN

Genel Müdür V.

22/11/2011-21/12/2011

 

 

Dr. Ruhi KILIÇ

Genel Müdür

16/01/2006-22/11/2011

Mehmet ÇAKIREL

Genel Müdür V.

26/07/2002-28/04/200

Metin MEMİŞ

Genel Müdür V.

27/07/2001-20/05/2002

Ahmet GÜL

Genel Müdür

19/03/1999-03/10/2000

Abdülkadir AKGÜL

Genel Müdür V.

21/10/1998-19/03/1999

Birdal ÖZBAYKAL

Genel Müdür

12/06/1995-15/10/1998

Prof. Dr. Necate BAYKOÇ DÖNMEZ

Genel Müdür

08/07/1992-12/06/1995

İlhan ÖZLER

Daire Başkanı

08/02/1990-08/07/1992

A. Haydar SILDIROĞLU

Daire Başkanı

08/08/1989-08/02/1990

Genel Müdür V.

31/10/2000- 27/07/2001

20/05/2002-06/07/2002

28/04/2003-07/11/2003

Genel Müdür

07/11/2003-16/01/2006

Muzaffer DOĞAN

Daire Başkanı

27/05/1985-08/08/1989

Cemal ŞEKER

Daire Başkanı

01/08/1984-27/05/1985

Hasan KARATEPE

Genel Müdür

20/06/1980-01/08/1984